Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 107 Głosów - 2.48 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie na zakupy, okazje i promocje
13-05-2013, 18:25
Gdzie na zakupy, okazje i promocje
Nikt nie lubi przepłacać, ale też nikt nie ma za dużo czasu na szukanie promocji po sklepach, czasem przy okazji się coś może trafi. Ale wspólnie można wyszukać więcej promocji.

Jeśli dziewczyny traficie na jakieś fajne promo dla produkty dla mamy i dziecka to śmiało piszcie co gdzie i za ile. Trzeba sobie pomagać. tongue
Odpowiedz cytując ten post
24-04-2014, 22:28
RE: Gdzie na zakupy, okazje i promocje
Chętnie opowiem o mojej fascynacji skarbami dla dzieci. Kiedyś nie zabrałam do podróży ręcznika dla mojego malucha. Koleżanka u której mieszaliśmy dała mi ręcznik-szlafroczek niesamowicie mięciutki, wygodny i pięknie ozdobiony. Moja dzidzia nie chciał się z niego rozebrać i w końcu w nim zasnęła. Potem sama robiłam zakupy w Mayliliy.pl innych równie ładnych i "przytulnych" rzeczy, bo oni szyją je ze specjalnego materiału. Wszystko jest miękkie i nie mechaci się z czasem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-02-2015, 13:47
Ja często robię zakupy u siebie na Ruczaju w sklepie Nic z Chin. Ceny akcesoriów dla dzieci i zabawek są według mnie umiarkowane, i zawsze coś jest na promocji.

--------
oddlady

http://niczchin.pl/
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-02-2016, 13:26
Ze swojej strony mogę polecić sklep z pościelą http://www.kamkryst.pl Często mają tam promocje pościeli dla dzieci, ręczników dziecięcych itp. Warto zajrzeć co jakiś czas.
20-05-2017, 14:18
Sam od dluzszego czasu szukam jakiegos ciekawego sklepu z prezentami dla dziecka. Nasz syn juz troche podrosl i chcialbym go w jakis sposob bardziej zainteresowac swiatem .. pojechac z nim gdzies wycieczke by fajnie spedzic czas razem. Przyszlo mi do glowy czy czasem nie nauczyc go strzelac z luku .. przy okazji uczac go troche kwestii odpowiedzialnosci. Wiecie moze gdzie kupic łuk przystosowany do chlopaka w wieku 8 lat? Jak narazie udalo mi sie znalezc cos tutaj https://www.sklepojca.pl/ Wiecie moze cos wiecej na temat tego sklepu? Wczesniej nie robilem w nim zakupow dlatego pytam o opinie.

Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter