Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 93 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak przygotować się do zajścia w ciążę?
10-05-2013, 19:13
Jak przygotować się do zajścia w ciążę?
Co myślicie na ten temat Blushing, jak się przysposabiacie do powiększenia się rodziny?

Znalazłam bardzo ciekawy wywiad z panią ginekolog dr n. med. Preeti Agrawal, bardzo pięknie i uspokajająca mówi. Piękne!!!
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2013, 20:19
RE: Jak przygotować się do zajścia w ciążę?
Bardzo ciekawy wywiad, super podejście do macierzyństwa, taką mieć Panią ginekolog to prawdziwa przyjemność i impuls do rozwijania i odkrywania w sobie kobiecości.
16-05-2013, 15:09
Moja znajoma oczyszczała się przed ciążą z pasożytów i innych patogenów metodami naturalnymi, lewatywą i ziołami przepisanymi jej przez naturopatkę, była bardo zadowolona, poprawiło jej się samopoczucie i zyskała też więcej energii. Badanie w ogóle wykryło że miała dużo pasożytów w sobie: owsiki w jelitach, larwę tasiemca na wątrobie, glistę ludzką- w płucach. Wszyscy ci naturopaci mówią że z ich badań wynika że ludzie w 90 na 100 przypadków są mocno zajęci przez pasożyty i grzyby itp.
Mocno się interesuję tym tematem bo moja ciocia to normalnie w pampersie swojego dziecka znalazła robaka, a dziecko miało kilka miesięcy więc prawdopodobniej od niej się zaraziło, dlatego też zamierzam się oczyszczać, w Rosji jest to bardzo rozpowszechnione.
21-10-2013, 13:21
Najlepiej iść do lekarza rodzinnego powiedzieć mu o swoich planach i poprosic o podstawowe badania morfologia itd. Poza tym starać się nie stresować i nie nakręcać się. Ja jeszcze na trzy mniesiące przed planowanym zajściem w ciąże brałam kwas foliowy. Zapobiega on powstaniu ewentualnych wad u płodu, tak doradził mi mój ginekolog.U nas wszystko zakonczyło sie pełnym sukcesem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika

Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter